Specializēta kurtu izstāde 14.08.2021

14.08.2021. Latvijas Kurtu un Kursinga kluba vaislas skate
ar sertifikāta piešķiršanu
+ VIPETU specializēta vaislas skate

Tiesneši

Vipetu skate - Jarmo Vuorinen (Finland).
Kurtu skate - Björn Fritz (Germany) and Jarmo Vuorinen (Finland).
Organizatoriem ir tiesības nepieciešamības gadījumā mainīt tiesnešus.

Norises vieta

Durbes pils, Mazā Parka iela 7, Tukums, Tukuma pilsēta, LV-3101

Naktsmājas (.DOCX)

Reģistrācija


Reģistrācija beidzas: 01.08.2021.

NB!

Lūdzu sekojiet līdzi informācijai par noteikumiem un ierobežojumiem personām, kas drīkst apmeklēt publiskus pasākumus: https://covid19.gov.lv/index.php/ Organizatori neatbild par to, ja kādu ierobežojumu dēļ (piemēram, COVID tests, obligāta vakcinācija utml.) Jūs nevarēsiet pasākumu apmeklēt. Reģistrācijas atcelšana iespējama līdz reģistrācijas beigām.

LKF klubu biedriem reģistrējoties jāuzrāda biedra karte (2021 g).

Suņiem, kuru īpašnieki dzīvo Latvijā, uz izstādes (vaislas skates) brīdi ir jābūt reģistrētiem LDC bāzē www.ldc.gov.lv Suņi, kuri uz pārbaudes brīdi nebūs LDC bāzē, netiks ievadīti katalogā un nevarēs piedalīties skatē.

Vaislas skatē nedrīkst piedalīties slimi, niknie, kropļie suņi, kā arī kuces, kuras meklējas un laktācijas laikā! Ja suns saslimst vai kuce sāk meklēties līdz skates pirmajai dienai, tad dalībniekam tiek atdoti 75% no dalības maksas. Lai to saņemtu, nepieciešams saņemt oficiālu veterināro izziņu uz veidlapas ar veterinārārsta parakstu un zīmogu un līdz izstādes pirmajai dienai jāatsūta izziņa uz e-pastu: kurti_show@inbox.lv vai jāuzrāda skates sekretariātā līdz skates beigām.


Ja ir kādi jautājumi, lūdzu, rakstiet uz adresi kurti_show@inbox.lv