LATVIAN SIGHTHOUND CLUB KURSINGA TOP 2017

Latvijas kurtu un kursinga kluba
«GADA LABĀKAIS KURSINGA SACENSĪBU DALĪBNIEKS 2020»

Suņu topa noteikumi 2021
TOP-2017

TOP-10

  1. Berenice Mielas Kupidonas /Levrete/ - īp. Suhareva J. & Minaeva A. - 922,2p.
  2. BEL ETUAL VALLIENT /Saluki/ - īp. V.Rožkalne - 856,5p
  3. Adelaida Greenfield Dogs /Vipets/ - īp. E.Hofmanis - 810,1p.
  4. Irma Artio Aniri Abimbola /Rodēzijas ridžbeks/ - īp. I.Knestjapina - 772,3p
  5. TONETTE SPIRITUALITY DOMINIJA /Vipets/ - īp. D.Gosteva & A.Šimonelyte - 755p
  6. Airy Elfs Gustav /Vipets/ - īp. K.Bindule - 656.3p
  7. Dawwas Al Naqawa /Saluki/ - īp. A. Žunna - 643,1p.
  8. Bolanle Amber Sand /Azavaks/ - īp. O.RUTKOVSKA - 617,2p
  9. Mistfield Tyrande Whisperwind /Vipets/ - īp. V.Lazareva & D.Lazarev - 585p.
  10. Lancar Dream Happy Hour /Vipets/ - īp. I.Tīda - 497,2p

Azavaks

  1. Bolanle Amber Sand - īp. O.RUTKOVSKA - 617,2p.

Afgāņu kurts

  1. ISAD INTISAAR NASKAR - īp. O.Maslovska - 453,3p.
  2. My Life My Rules Valde Valens - īp. J.Kuzņecova - 195,8p.

Levrete

  1. Berenice Mielas Kupidonas - īp. Suhareva J. & Minaeva A. - 922,2p.
  2. Canis Nobilitas Candy - īp. .J.Suhareva - 183,7p.
  3. Patricia Mielas Kupidonas - īp. J.Suhareva - 81,3p.
  4. Astra Bravissimo Bernardetta - īp. .J.Suhareva - 17,5p.

Rodēzijas ridžbeks

  1. Irma Artio Aniri Abimbola - īp. I.Knestjapina - 772,3p.
  2. Sunhill Ridges Emmeli - īp I.Knestjapina - 489p.

Krievu vēja suns

  1. Svirel` iz Severnoi Ohoty - īp. J.Tarasova - 86p.
  2. Alana Elegant Amber - īp. J.Tarasova - 75p.
  3. Atlant iz Severnoi Ohoty - īp. E.Peskevica - 49p.
  4. Adarina Elegant amber - īp. N.Lasmane - 12,5p.

Saluki

  1. BEL ETUAL VALLIENT - īp. V.Rožkalne - 856,5p.
  2. Dawwas Al Naqawa - īp. A. Žunna - 643,1p.
  3. RED HAWK`S QAYYAM SHARIF - īp. M.Andersone - 177,5p.
  4. RED HAWK`S MABROUK DAYLAM - īp. M.Andersone - 152p.

Vipets

  1. Adelaida Greenfield Dogs - īp. E.Hofmanis - 810,1p.
  2. TONETTE SPIRITUALITY DOMINIJA - īp. D.Gosteva & A.Šimonelyte - 755p.
  3. Airy Elfs Gustav - īp. K.Bindule - 656.3p.
  4. Mistfield Tyrande Whisperwind - īp. V.Lazareva & D.Lazarev - 585p.
  5. Lancar Dream Happy Hour - īp. I.Tīda - 497,2p.
  6. Lancar Dream Invincible - īp. S.Sergeja - 395p.
  7. Born to Charm Skipper - īp. I.Biruma - 347,5p.
  8. Archibald Greenfield Dogs - īp. I.Biruma - 315p.
  9. Ashton Greenfield - īp. K.Zemberga - 199p.
  10. Anabella Greenfield Dogs - īp. I.Burgmane - 133p.
  11. TYLKO TY ARTHA - īp. I.Burgmane - 129p.
  12. Lancar Dream Jaffa - īp. E.Smirnovs - 74p.

Basendži

  1. It`s Rocket Science Into Lightning - īp. J.Rendeniece/V.Kotovs - 341,5p.
  2. Pandora - īp. J.Rendeniece - 326,3p.
  3. Ulkar Amulet Heart - īp. V.Baumane - 319p.
  4. CRYSTAL JAVELIN SIMBA - īp. A.Trofimova - 278p.
  5. Amulet Heart Badi - īp. J.Čehnija - 270p.
  6. Kite Runner Into Lightning - īp. K.Kundziņa - 181,5p.
  7. Amulet Heart Bisa - īp. I.Rabkeviča - 177p.
  8. AMULET HEART AFYA - īp. I.Vasiļjeva - 163,5p.
  9. Amina - īp. I.Rabkeviča - 163p.