Starptautiskās kursinga sacensības 15.06.2024

15.06.2024. Latvijas uzvarētājs 2024 - starptautiskās kursinga sacensības (CACIL)

Sacensībās var piedalīties FCI X grupa, FCI V grupas šķirnes: Faraonu un Ivisas podengo, Kanārijas podengo, Sicīlijas kurts, Basendži un FCI VI grupas šķirne: Rodēzijas ridžbeks.

Sacensībās suņi sacentīsies par LV CACL, LV VCACL, CACIL un RCACIL kandidātu sertifikātiem un lauka uzvarētāja balvu.

Norises vieta

Raiskuma pagasts, Cēsu novads, 57.375364, 25.099838

Tiesneši

Annette Nyholm (Dānija), Liina Vaher (Igaunija), Dzintra Staprēna (Latvija).
Organizatoriem ir tiesības nepieciešamības gadījumā mainīt tiesnešus.

Trase

Lauks trasei: dabiska pļava
Trases garums: 600-900 metri

Pasākuma programma

Reģistrācija un veterinārā pārbaude sākas plkst. 08:30
Skrējienu sākums 10:00
(Laiks var tikt koriģēts atkarībā no reģistrēto suņu skaita.)

Uz reģistrāciju un veterināro pārbaudi ierasties tam paredzētajā laikā! Pēc paredzētā laika beigām reģistrācija un veterinārā pārbaude netiks veikta, līdz ar to suns skrējienos nepiedalās vai piedalās tikai pēc sacensību tiesnešu lēmuma atļaut reģistrēt suni sacensībām un iziet veterināro pārbaudi pēc paredzētā laika beigām.

Reģistrētie suņi:
  • Saluki (0 ♂ + 1 ♀)
  • Vipets (1 ♂ + 0 ♀)
  • Basendži (2 ♂ + 0 ♀)
Kopā: 4

Reģistrācija

Pieteikumam pievienot LKKK vai cita LKF kluba kartiņu, maksājuma uzdevumu vai garantijas vēstuli., FCI-CACIL vai FCI-Open klases licenci. Ja sunim ir CSS klases licence, tā ir derīga FCI-Open licences vietā līdz suņa skriešanas karjeras beigām.

Suņiem, kuru īpašnieki dzīvo Latvijā, līdz pieteikšanās brīdim ir jābūt reģistrētiem Lauksaimniecības datu centra bāzē.

PIETEIKTIES

Reģistrācija tiks slēgta 05.06.2024., 23:59

Maksa par sacensībām

LKKK biedriem, asociētajiem biedriem, Lietuvas kurtu kluba un Igaunijas kurtu kluba biedriem (uzrādot biedru karti par 2024. gadu) Pārējiem (ne LKKK, LKSK, EHL biedriem)
Līdz 29.05. 1. suns = 40 EUR
2.-3. suns = 38 EUR*
4. suns - bez maksas*
5.-7. suns = 38 EUR*
1. suns = 45 EUR
2.-3. suns = 43 EUR*
4. suns - bez maksas*
5.-7. suns = 43 EUR*
30.05.-05.06. 1. suns = 50 EUR
2.-3. suns = 48 EUR*
4. suns - bez maksas*
5.-7. suns = 48 EUR*
1. suns = 55 EUR
2.-3. suns = 53 EUR*
4. suns - bez maksas*
5.-7. suns = 53 EUR*
* Atlaides darbojas attiecībā uz viena īpašnieka suņiem, kuri dzīvo vienā mājsaimniecībā.

Par sacensībām var norēķināties maksājot uz pievienoto kluba kontu vai klātienē, iepriekš rakstot garantijas vēstuli. Maksājuma mērķī norādīt: KURSINGS 15.06.24., Vārds Uzvārds.

Konts:
Latvijas kurtu un kursinga klubs,
Reg. No. 40008013338,
LV68HABA0551043033716,
BIC/SWIFT kods: HABALV22

Atsaucot dalību līdz reģistrācijas beigām, dalības maksa tiek atgriezta. Atsaucot dalību pēc reģistrācijas noslēguma, naudas maksājums 75% apmērā tiek atgriezts tikai gadījumā, ja ir attaisnots un vetārsta apstiprināts neierašanās iemesls (slimība, trauma, kuces meklēšanās, kuces/suņa nāves gadījums). Vetārsta izraksts jāiesniedz ne vēlāk kā trīs dienas pēc sacensībām.

Suņiem jābūt derīgai trakumsērgas vakcīnai!

Lūdzu, sakopiet pēc sevis un sava suņa, lai sacensību norises vietā pēc jums nepaliek atkritumi!

Atbildība

Sacensību organizatori nav atbildīgi par nelaimes gadījumiem sacensību laikā ar sacensību dalībniekiem, viņu īpašniekiem vai funkcionāriem. Tāpat viņi nav atbildīgi par suņiem, kuri pazūd sacensību laikā.

Suņu īpašnieki nav atbildīgi par viņu suņu nodarītajām traumām citiem suņiem skrējiena laikā, izņemot, ja traumu nodarīšana ir bijusi saistīta ar suņa agresiju pret citiem skrējiena dalībniekiem.
Informējam, ka pasākuma laikā notiks fotografēšana un filmēšana. Apmeklējot pasākumu, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka varat tikt fotografēts vai filmēts un fotogrāfijas ar Jūsu attēlu var tikt ievietotas biedrības "Latvijas kurtu un kursinga klubs" mājas lapā kurti.lv vai sociālajā tīklā Facebook.

Ja apmeklējat mūsu rīkoto pasākumu (kurā paredzēta arī fotografēšana) un nevēlaties, lai Jūs fotografē, lūdzam iepriekš mūs par to informēt. Mēs izvērtēsim katru gadījumu un iespēju robežās centīsimies ievērot Jūsu vēlmes. Vēršam Jūsu uzmanību, ka mums nav pienākuma dzēst attēlus, kuros Jūs nav iespējams tieši identificēt.

Vispārējie noteikumi

1. Ievērot un pildīt organizatoru prasības.

2. Pārliecinieties, ka sacensībās piedalās tikai veseli suņi. Pirms sacensībām noteikti pārbaudiet suņa nagu garumu.

3. Pārliecinieties, ka suns netiek barots vismaz divas stundas pirms sacensībām.

4. No sacensību reģistrācijas sākuma līdz sacensību noslēgumam suņi jāved īsās pavadās. Sacensību laikā ir stingri aizliegts izmantot Flexi tipa pavadas!

5. Suns pirms skriešanas vismaz piecas minūtes ir jāiesilda staidzinot. Pēc skriešanas pastaiga vai lēna paskriešana līdz suņa elpošana un sirdsdarbība normalizējas.

6. Suni pavadošai personai jāpilda visus startētāja norādījumus. Suns startā tiek palaists pēc startētāja dotas komandas. Finišā sunim drīkst doties pakaļ tikai, kad startētājs ir devis šādu atļauju.

7. Skrējienu laikā suņi, kas neskrien, jātur īsās pavadās, jāatstāj būros vai transporta līdzekļos (vasarā ar atvērtiem logiem vai ar ieslēgtu gaisa kondicionieri). Īpašniekam vai suņa pieskatītājam ir jāpārliecinās un jānodrošina, ka viņu suņi nerada draudus ne sev, ne uz lauka skrejošajiem suņiem.

8. Ja suns tiek brīvībā (pārplīsusi pavada, karabīne, saplīsusi vai novilkta kaklasiksna), ietekmē notiekošo skrējienu un ievaino skrejošu suni, tad aizbēgušā suņa īpašniekam vai pieskatītājam ir jāatlīdzina visi materiālie zaudējumi, kas nodarīti ievainotā(-o) suņa(-u) īpašniekam(-iem).

9. Suns, kurš izskrien uz trases, tiek diskvalificēts saskaņā ar LKKK kursinga noteikumiem.

10. Fotogrāfi, kuri vēlas atrasties trasē sacensību laikā, savu atrašanās vietu saskaņo ar organizatoru vai tiesnešiem.

11. Sacensību laikā aizliegts virs trases lidot ar dronu, lai netraucētu suņu skriešanu trasē.

12. Suņu uzpurņiem ir jābūt piemērotā izmērā un tie nedrīkst būt tehniski bojāti. Suņi ar nepiemērotiem uzpurņiem pie starta netiks pielaisti.

Ja ir kādi jautājumi, lūdzu, rakstiet uz adresi kursings.lv@gmail.com