Специализированная выставка борзых 12.11.2021

12.11.2021. Специализированная выставка собак Латвийского клуба борзых и курсинга

FCI группа X, породы из FCI группы V: фараонова собака, поденко ибиценко, чирнеко дель этна

ОТМЕНЕНО!

Выставка отменена в связи с чрезвычайной ситуацией в стране. Просьба писать на адрес kurti@kurti.lv тех, кто оплатил участие через банк, чтобы вернуть деньги.

Место проведения мероприятия

Dino Zoo Pasaule, Krasta iela 52, Riga, LV-1003

Судьи

Tuula Savolainen, Финляндия
Выставочный комитет оставляет за собой право изменять список экспертов в случае необходимости.

Программа и количество собак-участников

Начало мероприятия - 12 ноября 2021 года (пятница) в 16:00


Регистрация

Регистрация на выставку, в связи с нестабильной ситуацией из-за пандемии, ТОЛЬКО по гарантийному письму об оплате в день выставки.

  LKF biedriem Foreign participants
1.suns (nākamais) Kucēni / veterāni konkursi 1.dog (next) Baby / puppy / veteran competitions
Līdz 05.11.2021 18 (16) euro 9 (7) euro 6 euro 30 (25) euro 15 (10) euro 10 euro

Членам клуба борзых из Литвы и Эстонии
(регистрируясь, присоедините членский билет и гарантийное письмо):
  Adult dog Baby / puppy / veteran Competitions
Līdz 05.11.2021 21 (20) euro 10 euro 10 euro


Чемпионам LKKK стоимость участия на протяжении всего периода регистрации - 10 евро (скидки не суммируются).

Ветеранам от 10 лет участие в выставке БЕСПЛАТНО!!!Окончание регистрации: 28.10.2021.

NB!

Izstāžu komitejai ir tiesības nepieciešamības gadījumā mainīt ekspertu sarakstu.

Lūdzu sekojiet līdzi informācijai par noteikumiem un ierobežojumiem personām, kas drīkst apmeklēt publiskus pasākumus: https://covid19.gov.lv/ Organizatori neatbild par to, ja kādu ierobežojumu dēļ (piemēram, COVID tests, obligāta vakcinācija utml.) Jūs nevarēsiet pasākumu apmeklēt. Reģistrācijas atcelšana iespējama līdz reģistrācijas beigām.

LKF klubu biedriem reģistrējoties jāuzrāda biedra karte (2021 g).

Suņiem, kuru īpašnieki dzīvo Latvijā, uz izstādes (vaislas skates) brīdi ir jābūt reģistrētiem LDC bāzē www.ldc.gov.lv Suņi, kuri uz pārbaudes brīdi nebūs LDC bāzē, netiks ievadīti katalogā un nevarēs piedalīties skatē.

Izstādē (vaislas skatē) nedrīkst piedalīties slimi, niknie, kropļie suņi, kā arī kuces, kuras meklējas un laktācijas laikā! Ja suns saslimst vai kuce sāk meklēties līdz skates pirmajai dienai, tad dalībniekam tiek atdoti 75% no dalības maksas. Lai to saņemtu, nepieciešams saņemt oficiālu veterināro izziņu uz veidlapas ar veterinārārsta parakstu un zīmogu un līdz izstādes pirmajai dienai jāatsūta izziņa uz e-pastu: kurti_show@inbox.lv vai jāuzrāda skates sekretariātā līdz skates beigām.


Lai rūpētos par Jūsu, citu izstādes dalībnieku un apmeklētāju drošību, kā arī samazinātu izstādes atcelšanas risku pēdējā brīdī, esam nolēmuši Latvijas kurtu un kursinga klubā izstāde rīkot zaļajā jeb drošajā režīmā.

Epidemioloģiskās drošības noteikumu izpratnē kā zaļu jeb drošu saprot vidi, kurā atrodas tikai personas, kuras ir vakcinējušās pret Covid-19 vai pēdējā pusgada laikā ir izslimojušas šo slimību. Zaļais režīms ir visvairāk pietuvināts laikam pirms pandēmijas – ne izstāžu dalībniekiem, ne apmeklētājiem nevajadzēs valkāt sejas maskas un ievērot savstarpēju distanci. Tāpat nebūs ierobežots apmeklētāju skaits un norises laiks.

Priekšnoteikums dalībai – derīgs Covid-19 sertifikāts ar QR kodu!

Lai piedalītos izstādē, Jums būs jāuzrāda derīgs Covid-19 sertifikāts ar QR kodu, kas apliecina, ka esat vakcinēti pret Covid-19 vai pēdējā pusgada laikā esat to pārslimojuši. Tas attiecas gan uz bērniem, gan uz pieaugušajiem! Pie ieejas izstāžu telpa teritorijā tiks veikta sertifikātu drošības kontrole.


Если есть вопросы, пишите, пожалуйста, на адрес kurti_show@inbox.lv