Latvijas kurtu un kursinga klubs - Kurti.lv

TOP – 2020 🏆

TOP 10 - 2020

1. Dwars` Valley Pascal - īru vilku suns, īp. I.Pastore - 133 p.

2. Eledi Grace Rasputin - levrete, īp. J.Jegorova - 106 p.

3. Vendi Mar Daddy`s Son - afgāņu kurts, īp. D.Blumberga & D.Blumbergs - 76 p.

4. Tonette Spirituality Dominija - vipets, īp. D.Gosteva - 75 p.

5. Lancar Dream Key Lime Pie - vipets, īp. O.Romanenkova - 73 p.

6. Bel Etual Vallient - saluki, īp. V.Rožkalne - 67 p.

7. Eledi Grace Elleana Edem - levrete, īp. J.Jegorova - 60 p.

8. Airy Elf`s Gracya - vipets, īp. K.Szyrszen - 56 p.

9. Vitruvians Benita - levrete, īp. A.Kraujiņa - 55 p.

10. Vendi Mar Golden Neelakanta Lord - afgāņu kurts, īp. M.Matroze - 50 p.


TOP – KUCĒNI

1. Bel Etual mon Amur - saluki, īp. V.Rožkalne - 60 p.

2. Astra Bravissimo Meredith - levrete, īp. L.Strazdiņa - 44 p.

3/4/5/6. Airy Elf`s Helia - vipets, īp. E.Hofmanis & I.Bobkova - 32 p.

3/4/5/6. Vejgari Sapphira - īru vilku suns, īp. T.Podolaka - 32 p.

3/4/5/6. Valar Legenda Imladris - īru vilku suns, īp. I.Perova - 32 p.

3/4/5/6. Elsto Rashid - afgāņu kurts, īp. J.Kuzņecova - 32 p.

7/8/9/10. Lancar Dream Lady Marmelade - vipets, īp. O.Romanenkova - 28 p.

7/8/9/10. Bella Iz Sozvedziya Surskikh Psov - vipets, īp. T.Fedčenko - 28 p.

7/8/9/10. Vejgari Solna - īru vilku suns, īp. T.Podolaka - 28 p.

7/8/9/10. Eledi Grace Diesel - levrete, īp. J.Rusakova - 28 p.


TOP – JUNIORI

1. Eidi N`Amaran (FCI) Kel-Tahaira - azavaks, īp. O.Rutkovska - 35 p.

2/3/4. Atlant Iz Severnoi Ohoty - krievu vēja suns, īp. E.Peskevica - 22 p.

2/3/4. Wind Witch Bertinum Manerium - levrete, īp. I.Bērtiņa - 22 p.

2/3/4. Mistfield Tyrande Whisperwind - vipets, īp. D.Lazarev & V.Lazareva - 22 p.

5/6. Sahra Amber Sand - azavaks, īp. T.Vilmane-Grīna - 20 p.

5/6. Andrea Josefina Per Annilat`zi - sicīlijas kurts, īp. O.Šmukerova - 20 p.

7. Bravo Biccolo at Vejgari O.Suzy - īru vilku suns, īp. T.Podolaka - 16 p.

8. Exlibris Falco Rus Dikkens - krievu vēja suns, īp. O.Korčagina - 13 p.

9. Valar Legenda Imladris - īru vilku suns, īp. I.Perova - 12 p.


TOP 10 – VETERĀNI

1. Vendi Mar Daddy`s Son - afgāņu kurts, īp. D.Blumbergs & D.Blumberga - 103 p.

2. Eledi Grace Velvet - levrete, īp. J.Jegorova - 83 p.

3. Lancar Dream Daily Sunshine - vipets, īp. O.Romanenkova - 70 p.

4/5. Lancar Dream El Dorado - vipets, īp. O.Romanenkova - 29 p.

4/5. Basarat Karim Fornarina - saluki, īp. Dukauskiene - 29 p.

6. Airy Elf`s Mystery Tales - greihaunds, īp. I.Bobkova - 25 p.

7. Astra Bravissimo Northern Wind - levrete, īp. L.Strazdiņa - 12 p.

8. Jellied Sweets Dominija - vipets, īp. D.Gosteva - 7 p.

9. Absoliuti Idile Be My Bianca Ryan - vipets, īp. R.Vengalyte - 5 p.


TOP 10 – AUDZĒTAVAS

1.«Eledi Grace» - levrete, īp. J.Jegorova - 205 p.

2. «Lancar Dream» - vipets, īp. O.Romanenkova - 179 p.

3. «Vendi Mar» - afgāņu kurts, īp. D.&D.Blumbergi - 123 p.

4. «Dominija» - vipets, īp. A.Simonelyte - 103 p.

5. «Dwars` Valley» - īru viklu suns, īp. L.Blaževiča - 89 p.

6. «Astra Bravissimo» - levrete, īp. L.Strazdiņa - 77 p.

7. «Airy Elf`s» - greihaunds, īp. I.Bobkova - 36 p.

8. «Airy Elf`s» - vipets, īp. I.Bobkova - 31 p.


AFGĀŅU KURTS

1. Vendi Mar Daddy`s Son - īp. D.&D.Blumbergi - 76 p.

2. Vendi Mar Golden Neelakanta Lord - īp. M.Matroze - 50 p.

3. Vendi Mar Golden Heavently Dream - īp. D.&D.Blumbergi - 29 p.

4. Isad Intisaar Kaskar - īp. O.Maslovska - 21 p.

5. Vendi Mar Golden Sunrise Whisper - īp. D.&D.Blumbergi - 18 p.

6. My Life My Rules Valde Valens - īp. J.Kuzņecova - 17 p.


VIPETS

1. Tonette Spirituality Dominija - īp. D.Gosteva - 75 p.

2. Lancar Dream Key Lime Pie - īp. O.Romanenkova - 73 p.

3. Airy Elf`s Gracya - īp. K.Szyrszen - 56 p.

4. Lancar Dream Happy Hour - īp. I.Tīda - 39 p.

5. Adelaida Greenfield Dogs - īp. E.Hofmanis - 33 p.

6/7. Lancar Dream Daily Sunshine - īp. O.Romanenkova - 24 p.

6/7. Nine Lives Yarik - īp. T.Fedčenko - 24 p.

8/9/10. Lancar Dream in the Movie - īp. O.O.Romanenkova & A.Hviševiča - 22 p.

8/9/10. Umber Twin Dominija - īp. T.Rožkova - 22 p.

8/9/10. Mistfield Tyrande Whisperwind - īp. D.&V.Lazarevi - 22 p.

11. Lancar Dream el Dorado - īp. O.Romanenkova - 13 p.


SICĪLIJAS KURTS

1. Andrea Josefina per Annilat`zi - īp. O.Šmukerova - 20 p.

2. Santos Duca dei Draghi - īp. O.Šmukerova - 15 p.


SALUKI

1. Bel Etual Vallient - īp. V.Rožkalne - 67 p.

2. Basarat Karim Fornarina - īp. V.Dukauskiene - 23 p.

3. Dawwas Al Naqawa - īp. A.Žunna - 9 p.


AZAVAKS

1. Eidi N`Amaran (FCI) Kel-Tahaira - īp. O.Rutkovska - 35 p.

2. Sahra Amber Sand - īp. T.Vilmane-Grīna - 20 p.

3. Eidi N`Amanar Jasira - īp. T.Vilmane-Grīna - 11 p.

4. Bolanle Amber Sand - īp. O.Rutkovska - 9 p.


LEVRETE

1. Eledi Grace Rasputin - īp. J.Jegorova - 106 p.

2. Eledi Grace Elleana Dream - īp. J.Jegorova - 60 p.

3. Virtuvians Benita - īp. A.Kraujiņa - 55 p.

4. Eledi Grace Velvet - īp. J.Jegorova - 46 p.

5. Astra Bravissimo Ivy - īp. L.Strazdiņa - 30 p.

6. Vasuru Taffis Coral Blue - īp. T.Fedčenko - 25 p.

7. Astra Bravissimo Jacqueline - īp. L.Strazdiņa - 24 p.

8/9/10/11 Canis Nobilias Cavalli - īp. J.Suhareva - 23 p.

8/9/10/11 Dior Divina Diamante Charm - īp. O.Šavrovs - 23 p.

8/9/10/11 Eledi Grace Vivian Edem - īp. J.Jegorova - 23 p.

8/9/10/11 Astra Bravissimo Norther Wind - īp. L.Strazdiņa - 23 p.

12. Wind Witch Bertinum Manerium - īp. I.Bērtiņa - 22 p.


KRIEVU VĒJA SUNS

1/2. Atlant iz Severnoi Ohoty - īp. E.Peskevica - 36 p.

1/2. Svirel` iz Severnoi Ohoty - īp. J.Tarasova - 36 p.

3/4. Exlibris Falco Rus Dikkens - īp. O.Korčagina - 13 p.

3/4. Aronija Elegant Amber - īp. O.Korčagina - 13 p.

5. Starring Boy Festina - īp. J.Tarasova - 9 p.


ĪRU VILKU SUNS

1. Dwars` Valley Pascal - īp. I.Pastore - 133 p.

2. Dwars` Valley Percival - īp. L.Blažēviča - 21 p.

3. Bravo Biccolo at Vejgari O`Suzy - īp. T.Podolaka - 16 p.

4. Valar Legenda Imladris - īp. I.Perova - 12 p.

5. Starring Boy Festina - īp. H.Zaube - 9 p.


GREIHAUNDS

1. Airy Elf`s Optical Illusion - īp. I.Bobkova & R.Holusenkova - 32 p.

2. Airy Elf`s Mystery Tales - īp. I.Bobkova - 9 p.