Latvijas kurtu un kursinga klubs - Kurti.lv

TOP – 2017

fotogrāfijas / photos
(o) – main top , (p) - puppies, (J) – juniors, (V) – veterans

TOP-10 – 2017

  1. Vendi Mar Daddy’s Son (m) D&D. Blumbergi - 246 b. (afgāņu kurts)
  2. Dwar’s Valley O’Neil (m) o. L. Blažēviča - 232 b. (īru vilku suns)
  3. Eledi Grace Elliana Edem (f) o. J. Jegorova – 197 b. (levrete)
  4. Eledi Grace Rasputin (m) o. J. Jegorova – 172 b. (levrete)
  5. Lancar Dream High Magic (f) ) o. O. Romaņenkova - 153 b. (vipets)
  6. Dawwas Al Naqawa (m) o. A. Zunna – 129 b. (saluki)
  7. Lancar Dream Happy Hour (f) o. I. Tīda – 125 b. (vipets)
  8. Hirael-Gwen Des Legendes Du Moyn-Age (m) o. J. Voronova – 121 b. (greihaunds)
  9. Lancar Dream El Dorado (m) o. O. Romaņenkova – 117 b. (vipets)
  10. My Life My Rules Valde Valens (female) J. Kuzņecova – 95 b. (afgāņu kurts)

CIRNEKO DELL’ETNA (2)

  1. Mia Santo’s Braun (m) o. Marianna Arina - 37 b. (o), 37 (J)

PHARAON HOUND (2)

  1. Fall in Love Reedly Road Bahar (m) o. O. Arupa – 40 (o), 48 (v)
  2. Remember Me Faranubis Bahar (f), o O. Arupa - 34 (o)

LEVRETE (20)

  1. Eledi Grace Elliana Edem (f), o. J. Jegorova – 197 (o)
  2. Eledi Grace Rasputin (m ) o. J. Jegorona – 172 (o), 144 (j)
  3. Eledi Grace Olivia (f) o. N. Ziemele – 89 (o), 45 (J)
  4. Eledi Grace Nastasia Nobless (f) o. J. Jegorova – 70 (o)
  5. Astra Bravissimo Northen Wind ( male) o. L. Stradina – 60 (o)
  6. Astra Bravissimo Zoyee (f) o. L. Strazdina - 35 (o), 6-7 vieta/place
  7. Astra Bravissimo Edith (f) o. L. Strazdina – 35 (o), 35 (p), 35 (J), 6-7 vieta/place
  8. Eledi Grace Velvet (f), o. J. Jegorova – 31 (o)
  9. Astra Bravissimo Vivien (f) o. L. Strazdina – 20 (o), 9-10 vieta/place
  10. Eledi Grace Klara Divina (f) o. Z. Savrova & J. Jegorova – 20 (o), 9-10 vieta/place
  11. Eledi Grace Trussardi (m) o. L. Strazdina & J. Jegorova – 19 (o), 56 (p), 19 (J), 11-12 vieta/place
  12. Berenice Mielas Kupidonas (f) o. J. Suhareva – 19 (o), 11-12 vieta/place
  13. Patricia Mielas Kupidonas (f) o. J. Suhareva – 18 (o)
  14. A Toroidal LNC Apparatus (m) o. L. Strazdona & I. Stapane – 16 (o), 37 (v), 14-15 vieta/place
  15. Verismo Atlantis (f) o. A. Rebrova – 16 (o), 24 (p), 14-15 vieta/place

VIPETI (25)

  1. Lancar Dream High Magic (f) ) o. O. Romanenkova – 153 (o), 83 (J)
  2. Lancar Dream Happy Hour (f) o. I. Tida – 125 (o), 59 (J), 7 (p)
  3. Lancar Dream El Dorado (m) o. O. Romanenkova – 117 (o)
  4. Lancar Dream First Dance (f) o. O. Romanenkova – 47 (o)
  5. Lancar Dream Enigma (f) o. O. Romanenkova – 35 (o)
  6. Airy Elf’s Fortuna (f) o. T. Rozkova & I. Bobkova – 32 (o)
  7. Kotton Sateen Dominija (m) o. A. Simonelyte – 16 (o)

GREIHOUNDI (5)

  1. Hirael-Gwen Des Legendes Du Moyn-Age (m) 0. J. Voronova – 121 (o)
  2. Airy Elf’s Mystery Tales (f) o. I.Bobkova – 92 (o)
  3. Epic Jingostic (m) o. J. Voronova - 65 (o)
  4. Nicestpes Emotion (F) o. V.Mileika&L.Prokofjeva - 20 (o)

AZAVAKI (3)

  1. Bolanla Amber Sand (f) o. O. Rutkovska – 34 (o)
  2. Eidi N’Amanar Hekked (m) o. T. Vilmane – Grina – 10 (o)

SALUKI (3)

  1. Dawwas Al Naqawa (m) o. A. Zunna - 129 (o)
  2. Red Hawk’s Mabrouk Daylam (m) 0. M. Andersone – 67 (o)
  3. Red Hawk’s Qayyam Sharif (m) o. M. Andersone - 18 (o)

AFGANU KURTI (6)

  1. Vendi Mar Daddy’s Son (m) D&D. Blumbergi – 246 (o)
  2. My Life My Rules Valde Valens (f) J. Kuzņecova - 95 (o)
  3. Mad About You Valde Valens (m) o. J. Jermaka - 49 (o)
  4. T-Hirteen Mile Good Bye (m) o. J. Kuzņecova – 42 (o), 101 (v)
  5. Isad Intisaar Naskar (m) o. O. Maslovska – 26 (o), 34 (J)

KREVU VEJA SUNS (13)

  1. Cars Ivans Lebed ’Serebryniy (m) o. H. Urtane – 56 (o)
  2. Cars Ivans Miroslavs (m) o. H. Urtane – 43 (o)
  3. Cars Ivans Lazurnaya Mechta (f) o. H. Urtane – 39 (o)
  4. Cars Ivans Nenaglyadnaja Krasa (f) o. H. Urtane – 31 (o)
  5. Majenkir Viola For Incipita Vita (f) J.Pavlovska – 24 (o)
  6. Cars Ivans Nezhnaya Shalunya (f) – L. Jakubova – 23 (o), 35 (j), 6-7 vieta/place
  7. Alana Elegant Amber (f) o. J. Tarasova – 23 (o), 6-7 vieta/place
  8. Imperatrica Mielas Kupidonas (f) o. D. Krasnova – 19 (o), 35 (J)
  9. Amazonka Aus Goldene Bande, (f), o. M. Zacmanis – 17 (o)
  10. Cars Ivans Margaretta (f) o. L. Jakubova – 15 (o)

SKOTU BRIEZU SUNS (1)

  1. One More Day Von Der Oelmuhla (m) o. H. Zaube - 91 (o)

IRU VILKU SUNS (8)

  1. Dwar’s Valley O’Neil (m) o. L. Blazevica – 232 (o)
  2. Starring Boy Festina (m) o. H. Zaube – 90 (o), 26 (J)3
  3. Dwar’s Valley On The Wings Of The Wind (f) o. L. Blazevica – 33 (o)
  4. Pax V. D. Tortelduif (m) o. T. Podolaka – 22 (o), 24 (p)
  5. Dwar’ s Valley On Cloud Nine (f) o I. Micule & L. Blazevica – 17 (o)

KUCĒNU TOP – 2017

  1. Eledi Grace Trussardi (male) o. L. Strazdiņa & J. Jegorova – 56 b. (levrete)
  2. Bonn Alfa Zagreb (m) o. T. Vilmane-Grīna – 52 b. (īru vilku suns)
  3. Lancar Dream In The Move (f) o. Hviseviča A & O. Romaņenkova – 41 (vipets)
  4. Astra Bravissimo Edith (f) o. L. Strazdiņa - 35 b. (levrete)
  5. Serendipio Tempranillo Dominija (m.) o. A. Simonelyte – 32 b. (vipets), 5-6-7 vieta/place
  6. Airy Elf’s Nobody But Me (f) o. I.Bobkova – 32 b. (greihaunds), 5-6-7 vieta/place
  7. The Flyng Zoi’s Amber Of Hope (f), o. J.Pavlovska - 32 b. ( krievu veja suns), 5-6-7 vieta/place
  8. Pax Van De Tor Telduif (m) o. T. Podoļaka – 24 b. (īru vilku suns), 8-9 vieta/place
  9. Verismo Atlantis (female) o. A. Rebrova - 24 b. (levrete), 8-9 vieta/place
  10. Lancar Dream Imperial (male) o. O. Romaņenkova - 22 b. (vipets)

JUNIOR TOP – 2017

  1. Eledi Grace Rasputin (m) o. J. Jegorona - 144 b. (levrete)
  2. Lancar Dream High Magic (f) o. O. Romaņenkova - 83 b. (vipets)
  3. Lancar Dream Happy Hour (f) o. I. Tīda – 59 b. (vipets)
  4. Serendipio Tempranillo Dominija (m) o. A. Simonelyte – 47 b. (vipets )
  5. Eledi Grace Olivia (f) o. N. Ziemele – 45 b. (levrete)
  6. Mia Santo’s Braun (m) o. Marianna Arina – 37 b. (Cirneko Dell’Etna)
  7. Astra Bravissimo Edith (f) o. L. Strazdiņa - 35 b. (levrete), 7-8-9 vieta/place
  8. Imperatrica Mielas Kupidonas (f) o. D. Krasnova – 35 b . (krievu vēja suns), 7-8-9 vieta/place
  9. Cars Ivans Nezhnaya Shalunya (f) – L. Jakubova – 35 b. (krievu vēja suns), 7-8-9 vieta/place
  10. Isad Intisaar Naskar (m) o. O. Maslovska – 34 b. (afgāņu kurts)

VETERĀNU TOP – 2017

  1. T-Hirteen Mile Good Bye (m) o. J. Kuzņecova – 101 b . (afgāņu kurts)
  2. Aisha Airamar (f) o. A. Hviseviča – 94 b. (vipets)
  3. Bicolour Tourmaline Dominija (f), A. Simonelyte – 52 b. (vipets )
  4. Fall in Love Reedly Road Bahar (m) o. O. Arupa – 48 b. (faraonsuns)
  5. Astra Bravissimo Kamelia (f) o. L. Strazdiņa – 46 b. (levrete)
  6. A Toroidal LNC Apparatus (m) o. L. Strazdiņa & I. Stapāne – 37 b. (levrete)
  7. Eiry Elf’s Constance (f), Bobkova I. & Ezerniece I – 22 b. (vipets)

AUDZĒTAVU TOP – 2017

  1. ELEDI GRACE – 500 b., b.. J. Jegorova (levretes)
  2. LANCAR DREAM – 395 b., b. O. Romaņenkova (vipeti)
  3. CARS IVANS – 207 b., o. H. Urtāne ( (krievu veja suns)
  4. DWAR’S VALLEY – 182 b., .b. L. Blažēviča - (iru vilku suns)
  5. ASTRABRAVISSIMO – 166 b., b. L. Strazdiņa – (levretes)
  6. VENDI MAR – 145 b.,b . D&D. Blumbergi - (afganu kurts)
  7. AIRY ELF’s – 92 b., b. I.Bobkova (greihaunds)
  8. AIRY ELF’s – 32 b., b. I.Bobkova (vipeti)
  9. NICESTPES – 20 b., b . o. V.Mileika&L.Prokofjeva (greihaunds)
  10. DOMINIJA – 16 b ., b. A. Simonelyte, (vipets ), 10-11 vieta/place
  11. VERISMO - 16 b., b I. Stapane (levretes), 10-11 vieta/place


LKF

FIWC

Copyright © 2014 by LKK
All Rights reserved
E-Mail: kurti@kurti.lv

Banka/Bank Account

Latvijas kurtu un kursinga klubs,
Reg. No. 40008013338,
LV68HABA0551043033716,
BIC/SWIFT kods: HABALV22