TOP 10

1.  Eledi Grace Eliana Edem, levrete, īp.Jeļena Jegorova 240,punkti
2.  Capuccino Cupcake From Castaway, īru vilku suns, īp.Tatjana Podoļaka 177.punkti
3.  Vendi Mar Daddys Son, afgāņu kurts, īp. Dainis un Diāna Blumbergi 156.punkti
4/5..  Lancar Dream El Dorado,vipets,  īp,Oksana Romaņenkova 151.punkti
4./5.   Dwarf's Valley On The Wings of Wind Īru vilku suns, īp.Larisa Blaževiča 151.punkti
6.   One More Day Von Der Oelmuhle, skotu briežu suns, īp.Haralds Zaube 131.punkts
7. Hirel-Gven Des Legendes Du Moyem-Age,   greihaunds, īp.Inese Bobkova 127.punkti
8.   Cars Ivans Miroslaw, krievu vēja suns, īp.Helēna Urtāne 103.punkti
9. Vendi Mar   Dream Lover,  afgāņu kurts, īp.Gints Zarāns 102.punkti
10. Kotton Sateen Dominija, vipets, īp.A.Šimonelite  100.punkti
Levretes
1.Eledi Grace Eliana Edem,īp.Jeļena Jegorova 240,punkti
2. Astra Bravissimo Northen Wind, īp.Līga Strazdiņa 66.punkti
3. Eledi Grace Klara Divina, īp. Jeļena Jegorova un Žaneta Šavrova 65,punkti
4. Astra Bravissimo Tristan, īp.Līga Strazdiņa 61.punkti
5. Astra Bravissimo Sweetheart, īp.Letīcija Ravinska 44.punkti
6.Desert Queen Harpye, īp.Līga Strazdiņa 42.punkti
7. Lady Kenzo Kamilla De Kondi Keiko, iīp.Evija Stankeviča, 41.punkti
8. Verismo Marcus Claudius Marcelus, īp. Sergejs Suhomiro, 38.punkti
9.Astra Bravissimo Toscana, īp, Jeļena Suhareva un Līga Strazdiņa 36.punkti
10.Eledi Grace Nastasia Nobless īp.Jeļena Jegorova 26,punkti
Vipeti
1.Lancar Dream El Dorado īp,Oksana Romaņenkova 151.punkti
2.Kotton Sateen Dominija, īp.A.Šimonelite  100.punkti
3..Lancar Dream First Dance īp,Oksana Romaņenkova 68.punkti
4.Jelllied Sweets Dominija īp.D. Gosteva un A.Šimonelite 67.punkti
5.  Hurricane Rendy Toomie Trishel, īp. Ieva Kantmane 61.punkti
6.  Lancar Dream Everithing is Love, īp.Inese Čepuļonoka 46.punkti
7.Lancar Dream Daily Sunshine, īp.Oksana Romaņenkova 44.punkti.
8.Lancar Dream Enigma īp,Oksana Romaņenkova 43.punkti
9.Lancar Dream Cover Girl, īp.A.Hviseviča 23.punkti
10.Lorinda Laurel Dominija, īp.A.Šimonelite  21.punkti
Krievu vēja suņi
1. Cars Ivans Miroslaw,  īp.Helēna Urtāne 103.punkti
2. Cars Ivans Lebed Serebryniy, īp.Helēna Urtāne 70.punkti
3. Balt-Akoti Zemnoy Pegas, īp.Marina Terentjeva 53.punkti
4. Vesiolij Gusar Mielas Kupidonas,  īp.Sabīne Bērziņa 49.punkti
5. Cars Ivans Lazurnaya Mechta, īp.Helēna Urtāne 43.punkti
6. Beresta iz Severnoi Ohoty īp.L.kudrjavceva 26.punkti
7. Aurelie Izironk  īp.J.Pavlovska 15.punkti
8. Carskoe Zolotce Veliachavaya Hohloma, īp. Kurjavcevas 11.punkti
Īru vilku suņi
1. Capuccino Cupcake From Castaway, īp.Tatjana Podoļaka 177.punkti
2. Dwarf's Valley On The Wings of Wind  īp.Larisa Blaževiča 151.punkti
3. Vējgari Nysha Kupidonas,  īp.Tatjana Podoļaka 58,punkti
4. Dwarf's Valley O'Neil  īp.Larisa Blaževiča 47.punkti
5. Dahmark's Alfons Anguss, īp.Aija Strazdiņa 37,punkti
6. Wolfhouse Wild at Heart īp.Larisa Blaževiča 23.punkti
7. Tullstown Barista Beans,  īp.Astrīda Valdmane,Larisa Blaževiča 20.punkti
8. Dwarf's Valley On Cloud Nine īp.Irina Mičule 14.punkti
9. Dwarf's Valley Over The Moon  īp.Sanita Kozlovska 10.punkti
10. Dwarf's Valley Octavia īp.Larisa Blaževiča 9.punkti
Afgāņu kurti
1. Vendi Mar Daddys Son īp. Dainis un Diāna Blumbergi 156.punkti
2. Vendi Mar   Dream Lover,   īp.Gints Zarāns 102.punkti
3. Patetika Baja Power of MindG-Vendi  īp.I.Bogdanova 40.punkti
4. Vendi Mar Dream F'freedom,   īp.Diāna un Dainis Blumbergi 30.punkti
5. Patetika Argo Blessed Angelo G-Vendi,  īp.Aija Ķirse 12.punkti
Greihaundi
1. Eledi Grace Nastasia Nobless levrete īp.Jeļena Jegorova 72,punkti
2. Hekked Eidi N'amanar   azavaks īpT.Vilmane-Grīna 56.punkti
3. Red Hawk's Mabrouk Daylam saluki īp.M.Andersone 52.punkts
4. Patricia Mielas Kupidonas  levrete īp J.Suhareva 39.punkti
5. Adelina Diamante levrete īp.N.Ziemele 35.punkti
Saluki
1. Dabka's Nobless,  īp.Asa Thunstrom 80.punkti
2. Pari-Was Thabit,  īp.Haralds Zaube 43.punkti
3. Dabka's Fay,   īp.Asa Thunstrom   40.punkts
4. Red Hawk's Qayyam īp.M.Andersone 14.punkts
Azavaki
1. Hekked Eidi N'amanar   īpT.Vilmane-Grīna 38.punkti

Faraonu suņi
1. Remember Me Faranubis Bahaar,  īp.Oksana Arupa 72.punkti
2. Fall In Love Reedly Road Bahar,  īp.Oksana Arupa 32.punkti
Taigans
1. Vasart Murch, īp.Sabīne Bērziņa  18.punkti
Skotu briežu suns
1. One More Day Von Der Oelmhule,  īp.Haralds Zaube 131.punkts

Sicīlijas kurts
1. Colisto's Ugo   īpPēteris Vasulis 36.punkti
Veterāni
1. Dabka's Fay, saluki, īp. Asa Thunstrom   64.punkti
2. Aisha Airamar, vipets, īp.a. Hviseviča 37.punkti
3. Alice Airamar, vipets, īp.Ingita Pole 35.punkti
4. Astra Bravissimo Florence,levrete īp.Līga Strazdiņa 29.punkti
5. Bicoulour Tourmaline Dominija, vipets īp.Asta Šimonelite 28.punkts
Juniori
1. Lancar Dream First Dance vipets īp,Oksana Romaņenkova 88.punkti
2. Dwarf's Valley On The Wings of Wind  īru vilku suns īp.Larisa Blaževiča 83.punkti
3. Patetika Baja Power of MindG-Vendi afgāņu kurts īp.I.Bogdanova 60.punkti
4. Eledi Grace Nastasia Nobless levrete īp.Jeļena Jegorova 45,punkti
5. Astra Bravissimo Vivien, levrete, īp.Līga Strazdiņa 41.punkti
Kucēni
1. Eledi Grace Nastasia Nobless levrete īp.Jeļena Jegorova 72,punkti
2. Hekked Eidi N'amanar   azavaks īpT.Vilmane-Grīna 56.punkti
3. Red Hawk's Mabrouk Daylam saluki īp.M.Andersone 52.punkts
4. Patricia Mielas Kupidonas  levrete īp J.Suhareva 39.punkti
5. Adelina Diamante levrete īp.N.Ziemele 35.punkti

Audzētavas
1. “Lancar Dream” īp.Oksana Romaņenkova 248.p
2. “Astra Bravissimo” īp.Līga Strazdiņa 221.p
3. “Eledi Grace” īp.Jeļena Jegorova 215.p
4. “Vendi Mar” īp.Diana un Dainis Blumbergi 156.p
5. “Cars Ivans” īp.Helēna Urtāne 135.p
6. “Airy Elf's” īp.Inese Bobkova 120.p
7. “Dominija” īp.Asta Šimonelite 105.p
8. “Balt-Akoti” īp.Marina Terentjeva un Žaneta Givoin 85.p
9. “Vējgari” īp.Tatjana Podoļaka 77.p
10. “Nice Steps” īp.Lidija Prokofjeva 48.p
11. “Carskoe Zolotce” īp. Irina un Larisa Kurjavcevas 38.p
12. “Dwarf's Valley” īp.Larisa Blaževiča
Kursinga TOP
1. Hurricane Rendy Toomie Trishel, vipets īp. Ieva Kantmane 1665.punkti
2. Deep In My Heart Wild Child, basenži, īp. Ina Rabkeviča   1468. punkti
3. Remember Me Faranubis Bahaar, faraonu suns īp.Oksana Arupa 1239.punkti
4. Crystal Javelin Nightshadow, basenži, īp. Ina Rabkeviča   1024.punkti
5. Korland Rein Uro Rim,basenži, īp.Gelija Šafranska  1003. punkti
6. Amiri Nguvu Nzuri Basenji, basenži, īp.Ina Rabkeviča 977.punkti
7. Colisto's Ugo   sicīlijas kurts īp Pēteris Vasulis 927.punkti
8. Ramzes  faraonu suns īp.Tatjana Narbute 907.punkti
9. Sunhill Ridges Emmeli rodēzijas ridžbeks īp.Irina Kņestjapina 849.punkti
10. Adwin Nzuri Basenji, basendži, īp.Brigita Šmite 847.punkti

Copyright © 2014 by LKK
All Rights reserved
E-Mail: kurti@kurti.lv